Телепрограма на сьогодні, 19 січня, п’ятницю

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
Зараз Вранці та вдень Ввечері та вночі Увесь день
5 канал
9:25 Інформаційний день.
9:50 Погода на курортах.
10:00 Час новин.
10:10 Інформаційний день.
10:55 Погода у світі.
11:00 Час новин.
11:10 Інформаційний день.
11:55 Погода у світі.
12:00 Час новин.
12:25 Інформаційний день.
Індиго TV
7:00 "Чотири мачо та удача". Реаліті-шоу.
9:45 "Життя в іншому вимірі", 8 еп.
10:40 "Телепазлики".
Прямий
9:15 Ранок. "Ми все...".
10:00 "Репортер". Новини.
10:15 Ранок. "Ми все...".
11:00 "Репортер". Новини.
11:15 Ранок. "Ми все...".
12:00 "Репортер". Новини.
12:15 Ранок. "Ми все...".
Канал 24
9:30 Згадати все.
9:45 Чесна політика.
9:55 Погода України.
10:00 Новини.
10:20 Вєсті Кремля.
10:35 Політична кухня.
10:45 Диктатори.
10:55 Погода України.
11:00 Фінансова грамотність.
11:10 Спорт IQ.
11:25 Наші.
11:40 Осколки пам'яті.
11:55 Погода України.
12:00 Новини.
12:20 Гра слів.
Парламентський канал РАДА
9:00 Парламентський день.
10:00 Пленарне засідання Верховної Ради України.
12:00 Брифінги.
12:30 Пленарне засідання Верховної Ради України.
Перший Діловий
9:33 Феєрія мандрів.
10:00 Новини.
10:10 Ого, які люди!
10:41 Злиття і поглинання.
11:00 Новини.
11:12 Дукас. Інтерв'ю.
11:37 Транспорт.
12:00 Новини.
12:12 Феєрія мандрів.
12:29 Курс інтер'єру.
CGTN-Русский
9:30 WOW.
10:00 News.
10:30 Documentary.
11:00 Documentary.
11:30 Feel At Home.
12:00 China Today.
12:15 Documentary.
DW
9:30 Kick off! Life - More than Football.
10:00 DW News.
10:30 Quadriga - International Debate from Berlin.
11:00 DW News.
11:15 Documentaries. Soundhunters - A Musical Expedition.
12:00 DW News.
12:30 Euromaxx - Lifestyle Europe.
France 24
9:30 News.
9:44 Headlines.
9:45 Focus + Sports.
9:55 News Sign Off.
9:58 Weather World.
10:00 News.
10:15 Headlines.
10:16 Business.
10:21 In The World Press.
10:28 Weather World.
10:30 News.
10:44 Headlines.
10:45 Focus + Sports.
10:55 News Sign Off.
10:58 Weather World.
11:00 News.
11:15 You Are Here.
11:21 Fashion.
11:28 Weather World.
11:30 News.
11:46 Sports.
11:51 French Connections.
11:58 Weather World.
12:00 News.
12:15 Reporters.
12:28 Weather World.
12:30 News.
TV-5 Monde
9:26 TV5MONDE, Le Journal.
9:39 Ca Roule!
10:06 Roi Des Rivieres.
10:32 Les Escapades De Petitrenaud.
11:01 Challenge.
11:28 Al Dente.
12:00 TV5MONDE, Le Journal.
12:14 Meteo.
12:18 Plus Belle La Vie.
ЕКО-ТВ
9:15 Документальне кіно.
10:30 Прості поради.
10:40 Програми Еко-ТБ.
ЧП.INFO
9:34 Огляд надзвичайних подій.
9:39 Студія "ЧП.Info".
9:48 Служба розшуку дітей.
9:54 Огляд надзвичайних подій.
10:00 Студія "ЧП.Info".
10:10 Рубрика.
10:13 Огляд надзвичайних подій.
10:18 Студія "ЧП.Info".
10:28 Спецрепортаж.
10:34 Огляд надзвичайних подій.
10:39 Студія "ЧП.Info".
10:48 Служба розшуку дітей.
10:54 Огляд надзвичайних подій.
11:00 Студія "ЧП.Info".
11:10 Рубрика.
11:13 Огляд надзвичайних подій.
11:18 Студія "ЧП.Info".
11:28 Спецрепортаж.
11:34 Огляд надзвичайних подій.
11:39 Студія "ЧП.Info".
11:48 Служба розшуку дітей.
11:54 Огляд надзвичайних подій.
12:00 Студія "ЧП.Info".
12:10 Рубрика.
12:13 Огляд надзвичайних подій.
12:18 Студія "ЧП.Info".
12:28 Спецрепортаж.
12:34 Огляд надзвичайних подій.
ТРК Київ
9:30 "Київ музика".
10:00 "Телемаркет".
CNBC
8:00 Europe Squawk Box.
11:00 Europe Street Signs.
12:00 Worldwide Exchange US Breaks.
EWTN Inc
9:30 Моя християнська родина.
10:00 Хресна Дорога.
10:30 У дзеркалі Йосифа.
10:40 Пошта о. Лаврентія.
11:00 Вселенське благословіння Папи Франциска в Патріаршому соборі св. Георгія в Стамбулі, 2014 р.
12:00 Молитва "Ангел Господній" з Папою Франциском.
12:30 Таїнство Євхаристії.
Fine Living
9:30 Преображенный ландшафт, 9 сезон, 4 эп. Съедобное преображение.
10:00 Братья-дизайнеры кухонь, 2 сезон, 7 эп. Дорогая, я затопил кухню.
10:30 Братья-дизайнеры кухонь, 2 сезон, 8 эп. Все с нуля.
11:00 Сокровища блошиного рынка, 3 сезон, 3 эп. Стиляги против супругов.
11:30 Сокровища блошиного рынка, 3 сезон, 4 эп. Опыт против стиля.
12:00 Большие мечты о маленьком доме, 3 сезон, 11 эп. Просторный маленький дом.
12:30 Большие мечты о маленьком доме, 3 сезон, 12 эп. Мастерская в автобусе.
CNL
9:30 "Последнее время". Юрий Коновалов.
10:00 "Дом Веры". Максим Максимов.
10:55 "Хлеб на каждый день". Ольга Голикова.
11:00 "Победоносный голос верующего". Кеннет Коупленд.
11:30 "Истина Евангелия". Эндрю Уоммак.
12:00 "Слово священника".
12:30 "Жизнь, полная радости". Джойс Майер.
Еспресо TV
9:00 "Студія Захід" з Антоном Борковським.
9:55 Новини.
10:05 "Погода" з Наталкою Діденко.
10:10 Коментар.
11:00 Новини.
11:10 Коментар.
12:00 Новини.
12:15 Коментар.
Food Network
9:35 Босоногая графиня: простая кухня, 1 сезон, 16 эп. Сырные эксперименты.
10:00 Кухня, 9 сезон, 6 эп. Стейки и гарниры.
10:50 Завтрак у Бобби, 6 сезон, 13 эп. По-домашнему вкусно.
11:15 Завтрак у Бобби, 6 сезон, 14 эп. Пляжный завтрак.
11:40 Паломник с половником, 1 сезон, 1 эп.
12:05 Паломник с половником, 1 сезон, 2 эп.
12:30 Семейная пекарня, 2 сезон, 7 эп. Торты мифических масштабов.
ZIK
9:15 Д/с "Дзеркало історії".
10:40 Прямим текстом. Політичне ток-шоу Остапа Дроздова.
12:00 Zіткнення.
Уніан ТБ
9:30 Телемагазин.
11:00 ТСН.
11:45 Спецкор.
12:15 ТСН. Особливе.