Телепрограма на сьогодні, 1 жовтня, четвер

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
Зараз Вранці та вдень Ввечері та вночі Увесь день
1+1
9:25 "Життя відомих людей", 3 сезон, 24 і 14 еп.
11:25 "Одруження наосліп".
12:00 ТСН.
12:20 "Одруження наосліп".
ICTV
10:15 Секретний фронт.
11:10 Х/ф "Вбивча швидкість", 1 ч.
12:45 Факти. День.
13:15 Х/ф "Вбивча швидкість", 2 ч.
Новий канал
10:05 Х/ф "Годзілла".
12:55 Вар'яти, 4 сезон, 11 еп.
2+2
9:05 "Загублений світ".
12:55 Х/ф "Бог війни".
К1
9:10 Т/с "Доктор Хто", 10 сезон, 5 і 6 с.
11:00 Т/с "Мисливці за реліквіями", 1 сезон, 19-22 с.
ТЕТ
10:45 Т/с "Одного разу під Полтавою", 10 сезон.
11:15 Країна У 2.0.
11:55 4 весілля, 8 сезон.
12:55 4 весілля, 1 сезон.
НТН
10:30 Т/с "Підрозділ", 5 і 6 с.
12:30 "Свідок".
12:50 "Вартість життя".
Інтер
10:00 "Корисна програма".
11:10 Т/с "Пані Фазілет і її доньки", 90 с.
12:00 Новини.
12:25 Т/с "Пані Фазілет і її доньки", 90 і 91 с.
13:10 "Добре здоров'я".
5 канал
10:10 Ток-шоу "Велика політика", 1 ч.
11:00 Час новин.
11:15 Ток-шоу "Велика політика", 2 ч.
12:00 Час новин.
12:40 Невигадані історії.
13:00 Час новин.
13:10 Д/с "Бойовий відлік".
Ентер-фільм
10:30 "Зіркові долі".
11:10 Моя правда.
12:00 Х/ф "Лимерівна".
13:50 Х/ф "Сини Великої Ведмедиці".
ZOOM
10:30 Правда життя. Професії.
12:30 Дім на заздрість усім.
13:20 Неймовірні зіркові долі.
13:50 Досьє Голлівуду.
К2
10:30 Удачний проект.
12:10 Корисні поради.
13:00 Люблю готувати.
Індиго TV
8:15 Телемагазин.
11:50 "Свекруха чи невістка".
13:50 "Місія: краса".
М1
7:00 M1 Hits.
12:00 M1 Hits.
М2-Естрада
7:00 Хіти Non-Stop.
13:00 Хіти Non-Stop.
Мега
10:35 Речовий доказ.
11:05 Погляд зсередини.
11:35 Погляд зсередини.
12:05 Погляд зсередини.
12:35 Погляд зсередини.
13:00 Код доступу.
13:30 Код доступу.
UA: ПЕРШИЙ
10:30 "Світова медицина". "Бразилія - лікарі Шінгу".
11:00 "Дивовижні сади". "США".
11:25 Телепродаж (на комерційних умовах).
12:00 Суспільна студія.
13:00 Новини (із сурдоперекладом).
13:10 Суспільна студія.
Піксель
10:30 М/с "Роботи-потяги".
11:00 "ТіВі Абетка".
11:05 "Веселі саморобки".
12:00 М/с "Майстерня Бібі".
12:30 М/с "Фіксики".
12:40 М/с "Смішарики".
13:00 М/с "Лис Микита".
13:40 М/с "Майстерня Бібі".
Прямий
10:10 "Прямий трафік" з Кароліною Ашіон і Павлом Рольником.
11:00 "Репортер". Новини.
11:10 "Деталі на "Прямому" з Василісою Фроловою і Олександром Близнюком.
12:00 "Репортер". Новини.
12:10 "Деталі на "Прямому" з Василісою Фроловою і Олександром Близнюком.
13:00 "Репортер". Новини.
13:10 "Гаряча тема".
Україна
10:20 Реальна містика.
13:20 Т/с "Виходьте без дзвінка 3", 23 і 24 с.
Канал 24
10:50 Авторський блог.
11:00 Новини.
11:30 Майкл Щур.
11:50 120/80.
12:00 Новини.
12:10 Вєсті Кремля.
12:30 Корпорації.
12:50 Авторський блог.
13:00 Новини.
13:20 Що це було насправді.
ПЛЮСПЛЮС
10:25 М/с "Лис Микита".
12:45 М/с "Раттік".
13:10 Маленьке містечко.
13:30 М/с "Свинка Пеппа".
UA: КУЛЬТУРА
10:35 Д/с "Війни за статки". Джоні Депп.
11:29 Втеча до села. Реаліті-шоу.
12:25 Т/с "Жіночий рай", 7 с. "Визволення".
13:28 Т/с "Полдарк".
OTV
10:00 О-20.
11:05 Interactive.
13:00 O-TV Every Day.
13:10 Interactive.
13:30 Телеторгівля.
МАЛЯТКО ТV
10:45 Телемагазин.
11:00 М/с "Хайді".
11:30 М/с "Динофроз".
12:00 М/с "ТроТро".
12:10 М/с "Веселі звірята".
12:20 М/с "Замаскований хлопчик Дагі".
12:30 М/с "Кубі-друзі".
12:45 Телемагазин.
13:00 М/с "Зоосвіт".
13:05 М/с "Біллі і Бадді".
13:15 М/с "Зіп Зіп".
13:30 М/с "Якарі".
13:45 Укрмультфільм.
ЧП.INFO
10:50 Рубрика.
10:53 Рубрика.
11:00 Студія "ЧП.Info".
11:30 Спецрепортаж.
11:36 Служба розшуку дітей.
11:41 Рубрика.
11:44 Рубрика.
11:50 Телемагазин.
12:00 Студія "ЧП.Info".
12:30 Спецрепортаж.
12:36 Служба розшуку дітей.
12:41 Рубрика.
12:44 Рубрика.
12:50 Телемагазин.
13:00 Студія "ЧП.Info".
13:30 Спецрепортаж.
13:36 Служба розшуку дітей.
13:41 Рубрика.
13:44 Рубрика.
13:50 Телемагазин.
Еспресо TV
10:05 "Змістовно" з Христиною Яцків.
11:00 Новини.
11:10 "Підсумки" з Анною Валевською.
12:00 Новини.
12:15 "Погода" з Наталкою Діденко.
12:20 "Коментар" з Анжелікою Сизоненко.
13:00 Новини.
13:10 "Коментар" з Анжелікою Сизоненко.
8 канал
10:30 "Здоров'я. Діалог". "Екомед".
11:00 Top Shop.
11:30 Огляд світових подій.
12:00 Професії.
12:30 Top Shop.
13:30 "Правове суспільство" з Дмитром Головком.
4 канал
10:40 О порі.
11:40 Новини.
12:00 О порі.
13:00 Новини.
13:20 О порі.