Телепрограма на 21 серпня, п’ятницю

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
Зараз Вранці та вдень Ввечері та вночі Увесь день
National Geographic Channel
5:40 Игры разума, 2 сезон, 5 эп. Сила убеждения.
6:00 Научные глупости, 8 сезон, 3 эп.
6:20 Научные глупости, 8 сезон, 1 эп.
6:40 Сканируя время, 6 эп. Египетские пирамиды.
7:20 Сила племени, 3 эп. Охотники на акул.
8:05 Экстремальный экспресс, 5 эп. Безумие на Аляске.
8:55 Труднейший в мире ремонт, 2 сезон, 5 эп. Солнечная башня.
9:50 Невероятные машины, 2 эп. Революция роботов.
10:40 Дикий тунец, 8 сезон, 14 эп. Ни перед чем не останавливаться.
11:35 Дикий тунец, 8 сезон, 15 эп. Последний шанс.
12:25 Злоключения за границей, 13 сезон, 6 эп. Контрабандист в мире моды.
13:20 Сила племени, 3 эп. Охотники на акул.
14:10 Авто - SOS, 2 сезон, 5 эп. Легенда Land Rover.
15:00 Поймать контрабандиста, 1 сезон, 3 эп. Подозрительные чемоданы.
15:50 Расследования авиакатастроф, 14 сезон, 2 эп. Ужас в Сан-Франциско.
16:45 Злоключения за границей, 13 сезон, 6 эп. Контрабандист в мире моды.
17:35 Сила племени, 3 эп. Охотники на акул.
18:25 Авто - SOS, 2 сезон, 5 эп. Легенда Land Rover.
19:15 Поймать контрабандиста, 1 сезон, 3 эп. Подозрительные чемоданы.
20:10 Расследования авиакатастроф, 14 сезон, 2 эп. Ужас в Сан-Франциско.
21:00 История Эмиратов, 1 эп. Укрощение пустыни.
21:50 История Эмиратов, 2 эп. Повелители океанов.
22:40 История Эмиратов, 3 эп. Расцвет супергородов.
23:30 Суперсооружения: чудеса инженерии, 4 эп. Самое высокое здание.
0:15 Злоключения за границей, 6 сезон, 3 эп. Пленник любви.
1:05 Злоключения за границей, 7 сезон, 5 эп. Сын Саддама.
1:50 Расследования авиакатастроф, 14 сезон, 2 эп. Ужас в Сан-Франциско.
2:35 Расследования авиакатастроф, 16 сезон, 3 эп. Смертельный дизайн.
3:20 История Эмиратов, 1 эп. Укрощение пустыни.
4:05 Осушить океан, 1 сезон, 7 эп. Потерянные миры Средиземноморья.
4:50 Неизвестная планета Земля, 9 эп. Пробуждение.
ТЕТ
5:50 Корисні підказки.
6:00 ТЕТ Мультиранок.
8:15 Т/с "Одного разу під Полтавою".
8:45 Танька і Володька, 4 сезон.
9:15 Країна У.
9:45 Сімейка У.
10:15 Богиня шопінгу. Екстремальний сезон.
11:15 4 весілля.
12:15 Панянка-селянка.
13:15 Т/с "Євродиректор", 7 і 8 с.
14:15 Т/с "Одного разу під Полтавою".
14:45 Танька і Володька, 4 сезон.
15:15 Країна У.
15:45 Сімейка У.
16:15 4 весілля.
17:15 Богиня шопінгу. Екстремальний сезон.
18:15 Танька і Володька, 4 сезон.
19:15 Т/с "Євродиректор", 9 і 10 с.
20:15 Т/с "Одного разу під Полтавою".
21:15 Х/ф "Сам удома 5: Святкове пограбування".
23:00 Сімейка У.
0:00 Країна У.
1:00 Панянка-селянка.
2:10 Теорія зради.
2:55 17+.
3:45 Т/с "Віталька".
ZOOM
6:20 Телемагазин.
7:30 Хі та Ха.
9:15 Телемагазин.
9:30 Хі та Ха.
10:30 Правда життя. Професії.
12:30 Дім на заздрість усім.
13:20 Неймовірні зіркові долі.
13:50 Досьє Голлівуду.
14:40 Адаптер.
16:20 Правда життя. Професії.
18:30 Хі та Ха.
20:00 Адаптер.
22:10 Три сестри.
23:00 Богині ефіру.
0:00 Штучки.
1:10 Телемагазин.
1:40 Хі та Ха.
2:20 Карамболь.
3:00 Zoom Music.
4:30 Мультфільми.
К2
5:10 Мультфільми.
6:30 Телемагазин.
7:30 Ідеї ремонту.
8:00 Телемагазин.
8:20 Майстри ремонту.
9:00 Телемагазин.
9:20 Ідеї ремонту.
9:40 Один за 100 годин.
10:30 Удачний проект.
12:10 Корисні поради.
13:00 Шеф-кухар.
14:00 Спеція.
15:00 Корисні поради.
15:50 Неймовірні зіркові долі.
16:20 Інстагламур.
17:20 Один за 100 годин.
18:20 Квартирне питання.
19:10 Ідеї ремонту.
19:40 Удачний проект.
20:30 Дачна відповідь.
22:20 Готуємо разом.
0:40 Ідеї ремонту.
1:40 Формула любові.
3:20 Арт-простір.
3:40 Неймовірні зіркові долі.
4:10 М/с "Смішарики".
М1
7:00 M1 Hits.
13:00 M1 Hits.
19:00 Міністерство прем'єр.
19:20 M1 Hits.
23:00 M1 Hits.
М2-Естрада
7:00 Хіти Non-Stop.
13:00 Хіти Non-Stop.
18:00 Головний хіт-парад України.
19:45 Хіти Non-Stop.
1:00 Хіти Non-Stop.
Прямий
7:00 "Новий день" з Юлією Шпачинською, Богданом Машаем та Миколою Матросовим.
7:45 "Медексперт" з Катериною Трушик.
8:00 "Репортер". Новини.
8:10 "Новий день" з Юлією Шпачинською, Богданом Машаем та Миколою Матросовим.
9:00 "Репортер". Новини.
9:10 "Прямий трафік" з Кароліною Ашіон і Павлом Рольником.
10:00 "Репортер". Новини.
10:10 "Прямий трафік" з Кароліною Ашіон і Павлом Рольником.
11:00 "Репортер". Новини.
11:10 "Деталі на "Прямому" з Василісою Фроловою і Олександром Близнюком.
12:00 "Репортер". Новини.
12:10 "Деталі на "Прямому" з Василісою Фроловою і Олександром Близнюком.
13:00 "Репортер". Новини.
13:10 "Гаряча тема: нові обличчя в Раді" з Оленою Курбановою та Маргаритою Стецюк.
14:00 "Репортер". Новини.
14:15 Ток-шоу "По факту" з Андріем Сайчуком, Лейлою Мамедовою і Вікторією Попович.
16:00 "Репортер". Новини.
16:10 Ток-шоу "По факту" з Андріем Сайчуком, Лейлою Мамедовою і Вікторією Попович.
17:00 "Репортер". Новини.
17:10 Ток-шоу "Ситуація" з Мариною Леончук.
18:00 "WatchDogs". Антикорупційні журналістські розслідування.
18:30 "Владахохотала".
19:00 Ток-шоу "Ехо України" з Валерієм Калнишем.
22:00 "Міністерство правди".
22:20 Повтори.
4:00 Повтори.
НАШ
5:00 Наша ніч.
9:00 Наш марафон.
14:00 Максимум. Повтор.
15:00 Експертиза.
18:00 Важливе. Підсумки.
21:00 Наш вечір.
0:00 Наша ніч.
ОЦЕ
6:05 Все буде смачно!
8:00 Телемагазин.
8:30 Хто зверху?
14:00 Хто зверху?
20:25 Кохання на виживання.
2:10 Ревізор.
ЕКО-ТВ
6:00 Eco news.
6:30 Пізнавайко.
7:10 Життя прекрасне.
7:40 Оздоровча гімнастика з Ольгою Малаховою.
7:50 Eco news.
8:20 Т/с "Таємниці старого мосту".
10:10 У світі кіно.
11:15 Eco news.
11:35 Феєрія мандрів.
12:30 Eco news.
12:35 Д/с "Садові скарби".
13:10 Екологія успіху.
13:30 Пізнавайко.
14:00 Настусин кінозал.
14:25 Eco news.
14:30 Milady TV Shop.
17:30 Eco news.
17:35 Т/с "Геній".
19:10 Екологія успіху.
19:30 Eco news.
20:00 Життя прекрасне.
20:30 Д/с "Таємниці королівських вбивств".
21:10 У світі кіно.
22:00 Т/с "Таємниці старого мосту".
0:00 Нічний ефір.
Music Box UA
6:00 Wake Up!
9:00 Hits.
11:00 #стардрайв.
11:30 Hits.
12:00 The Greatest.
12:30 Hits.
19:00 #NewMusicFriday.
19:30 Hits.
20:00 Music Box News.
20:15 Hits.
22:00 Top Dance Chart.
22:30 Hits.
0:00 Night Express.
ЧП.INFO
5:00 Студія "ЧП.Info".
5:30 Спецрепортаж.
5:36 Рубрика.
5:39 Спецрепортаж.
5:45 Служба розшуку дітей.
5:50 Рубрика.
5:53 Рубрика.
6:00 Студія "ЧП.Info".
6:30 Спецрепортаж.
6:36 Рубрика.
6:39 Спецрепортаж.
6:45 Служба розшуку дітей.
6:50 Рубрика.
6:53 Рубрика.
7:00 Студія "ЧП.Info".
7:30 Спецрепортаж.
7:36 Рубрика.
7:39 Спецрепортаж.
7:45 Служба розшуку дітей.
7:50 Рубрика.
7:53 Рубрика.
8:00 Студія "ЧП.Info".
8:30 Спецрепортаж.
8:36 Рубрика.
8:39 Спецрепортаж.
8:45 Служба розшуку дітей.
8:50 Рубрика.
8:53 Рубрика.
9:00 Студія "ЧП.Info".
9:30 Спецрепортаж.
9:36 Рубрика.
9:39 Спецрепортаж.
9:45 Служба розшуку дітей.
9:50 Рубрика.
9:53 Рубрика.
10:00 Студія "ЧП.Info".
10:30 Спецрепортаж.
10:36 Рубрика.
10:39 Спецрепортаж.
10:45 Служба розшуку дітей.
10:50 Рубрика.
10:53 Рубрика.
11:00 Студія "ЧП.Info".
11:30 Спецрепортаж.
11:36 Служба розшуку дітей.
11:41 Рубрика.
11:44 Рубрика.
11:50 Телемагазин.
12:00 Студія "ЧП.Info".
12:30 Спецрепортаж.
12:36 Служба розшуку дітей.
12:41 Рубрика.
12:44 Рубрика.
12:50 Телемагазин.
13:00 Студія "ЧП.Info".
13:30 Спецрепортаж.
13:36 Служба розшуку дітей.
13:41 Рубрика.
13:44 Рубрика.
13:50 Телемагазин.
14:00 Студія "ЧП.Info".
14:30 Спецрепортаж.
14:36 Служба розшуку дітей.
14:41 Рубрика.
14:44 Рубрика.
14:50 Телемагазин.
15:00 Студія "ЧП.Info".
15:30 Спецрепортаж.
15:36 Служба розшуку дітей.
15:41 Рубрика.
15:44 Рубрика.
15:50 Телемагазин.
16:00 Студія "ЧП.Info".
16:30 Спецрепортаж.
16:36 Служба розшуку дітей.
16:41 Рубрика.
16:44 Рубрика.
16:50 Телемагазин.
17:00 Дискусійна програма "Відкритим текстом".
17:30 Спецрепортаж.
17:36 Рубрика.
17:40 Спецрепортаж.
17:46 Рубрика.
17:50 Телемагазин.
18:00 Дискусійна програма "Відкритим текстом".
18:30 Спецрепортаж.
18:36 Рубрика.
18:40 Спецрепортаж.
18:46 Рубрика.
18:50 Телемагазин.
19:00 Студія "ЧП.Info".
19:30 Спецрепортаж.
19:36 Рубрика.
19:39 Спецрепортаж.
19:45 Служба розшуку дітей.
19:50 Рубрика.
19:53 Рубрика.
20:00 Студія "ЧП.Info".
20:30 Спецрепортаж.
20:36 Рубрика.
20:39 Спецрепортаж.
20:45 Служба розшуку дітей.
20:50 Рубрика.
20:53 Рубрика.
21:00 Студія "ЧП.Info".
21:30 Спецрепортаж.
21:36 Рубрика.
21:39 Спецрепортаж.
21:45 Служба розшуку дітей.
21:50 Рубрика.
21:53 Рубрика.
22:00 Студія "ЧП.Info".
22:30 Спецрепортаж.
22:36 Рубрика.
22:39 Спецрепортаж.
22:45 Служба розшуку дітей.
22:50 Рубрика.
22:53 Рубрика.
23:00 Студія "ЧП.Info".
23:30 Спецрепортаж.
23:36 Рубрика.
23:39 Спецрепортаж.
23:45 Служба розшуку дітей.
23:50 Рубрика.
23:53 Рубрика.
0:00 Студія "ЧП.Info".
0:30 Спецрепортаж.
0:36 Рубрика.
0:39 Спецрепортаж.
0:45 Служба розшуку дітей.
0:50 Рубрика.
0:53 Рубрика.
1:00 Студія "ЧП.Info".
1:30 Спецрепортаж.
1:36 Рубрика.
1:39 Спецрепортаж.
1:45 Служба розшуку дітей.
1:50 Рубрика.
1:53 Рубрика.
2:00 Студія "ЧП.Info".
2:30 Спецрепортаж.
2:36 Рубрика.
2:39 Спецрепортаж.
2:45 Служба розшуку дітей.
2:50 Рубрика.
2:53 Рубрика.
3:00 Студія "ЧП.Info".
3:30 Спецрепортаж.
3:36 Рубрика.
3:39 Спецрепортаж.
3:45 Служба розшуку дітей.
3:50 Рубрика.
3:53 Рубрика.
4:00 Студія "ЧП.Info".
4:30 Спецрепортаж.
4:36 Рубрика.
4:39 Спецрепортаж.
4:45 Служба розшуку дітей.
4:50 Рубрика.
4:53 Рубрика.
Z ZIK
7:00 Чудова четвірка.
8:00 #Новини.
8:10 Чудова четвірка.
9:00 #Новини.
9:10 Чудова четвірка.
10:00 #Новини.
10:10 Чудова четвірка.
11:00 #Новини.
11:10 Чудова четвірка.
12:00 #Новини.
12:10 Чудова четвірка.
13:00 Ток-шоу "13:00".
14:00 #Новини.
14:10 Чудова четвірка.
15:00 Ток-шоу "15:00".
16:00 #Новини.
16:10 Чудова четвірка.
17:00 Ток-шоу "17:00".
18:00 Інсайди тижня з Наташею Влащенко.
19:00 Ток-шоу "19:00".
22:00 Деталі дня.
23:00 Народ проти. Політичне ток-шоу.
4:00 Ток-шоу "15:00".