Телепрограма на 27 січня, понеділок

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
Зараз Вранці та вдень Ввечері та вночі Увесь день
1+1
5:00 "ТСН. Тиждень".
Новий канал
5:00 Абзац!
6:00 Абзац!
7:10 Kids' Time. М/с "Лунтик і його друзі".
8:00 Т/с "Бібліотекарі".
11:00 М/ф "Хранителі снів".
13:00 Х/ф "Син дракона".
16:50 Х/ф "13-й район: Ультиматум".
2+2
5:30 Телемагазин.
К1
5:00 "Top Shop".
6:00 Мультфільм.
6:30 "Top Shop".
7:40 "ТіВі Абетка".
7:50 М/с "Земля до початку часів".
8:35 "Дай лапу".
8:45 Х/ф "Дихай заради нас".
11:00 Т/с "Мисливці за реліквіями", 2 сезон, 4-7 с.
14:30 "Орел і Решка. Навколо світу".
ТЕТ
5:35 Український мультфільм.
5:50 Корисні підказки.
6:00 ТЕТ Мультиранок.
8:00 Х/ф "Свинопас".
9:10 Х/ф "Біла змія".
10:55 Х/ф "Проти природи: Велика подорож слонів".
12:35 Х/ф "Проти природи 2. Вижити в Серенгеті".
14:15 Х/ф "Поспішай кохати".
16:15 Х/ф "Прекрасні створіння".
Інтер
5:00 "Top Shop".
К2
6:30 Телемагазин.
7:30 Майстри ремонту.
8:00 Телемагазин.
8:20 Квадратний метр.
10:30 Удачний проект.
11:20 Квартирне питання.
12:10 Корисні поради.
16:00 Майстри ремонту.
16:40 Зіркові долі.
UA: ПЕРШИЙ
5:00 Новини.
5:25 Спільно.
Піксель
6:00 "ТіВі Абетка".
6:10 М/с "Майстерня Бібі".
6:20 "ТіВі Абетка".
7:20 М/с "Уроки тітоньки Сови".
7:50 "ТіВі Абетка".
8:00 М/с "Уроки тітоньки Сови".
13:10 М/с "Майстерня Бібі".
13:50 М/с "Сонік Бум".
14:30 М/с "Роботопотяги".
15:00 М/с "Майстерня Бібі".
15:30 М/с "Нові пригоди Пітера Пена".
16:40 М/с "Каю".
Прямий
6:00 "Новий день" з Юлією Шпачинською, Іриною Ратушною, Богданом Мамаєм та Миколою Матросовим.
7:00 "Репортер". Новини.
7:15 "Новий день" з Юлією Шпачинською, Іриною Ратушною, Богданом Мамаєм та Миколою Матросовим.
8:00 "Репортер". Новини.
8:15 "Новий день" з Юлією Шпачинською, Іриною Ратушною, Богданом Мамаєм та Миколою Матросовим.
9:00 "Репортер". Новини.
9:15 "Прямий трафік" з Кароліною Ашіон і Павлом Рольником.
10:00 "Репортер". Новини.
10:15 "Прямий трафік" з Кароліною Ашіон і Павлом Рольником.
11:00 "Репортер". Новини.
11:15 "Прямий трафік" з Кароліною Ашіон і Павлом Рольником.
12:00 "Репортер". Новини.
12:10 "Кримінал" зі Славою Вардою та Катериною Трушик.
12:20 "Гаряча тема: нові обличчя в Раді" з Оленою Курбановою та Ольгою Шилкіною.
13:00 "Репортер". Новини.
13:15 "Деталі на "Прямому" з Василісою Фроловою і Олександром Близнюком.
14:00 "Репортер". Новини.
14:10 "Кримінал" зі Славою Вардою та Катериною Трушик.
14:20 "Деталі на "Прямому" з Василісою Фроловою і Олександром Близнюком.
15:00 "Репортер". Новини.
15:15 "Деталі на "Прямому" з Василісою Фроловою і Олександром Близнюком.
16:00 "Репортер". Новини.
16:10 "Кримінал" зі Славою Вардою та Катериною Трушик.
16:20 "Гаряча тема: нові обличчя в Раді" з Оленою Курбановою та Ольгою Шилкіною.