Телепрограма на 28 вересня, понеділок

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
Зараз Вранці та вдень Ввечері та вночі Увесь день
ТЕТ
17:15 4 весілля.
18:15 Прем'єра. Т/с "Одного разу під Полтавою", 10 сезон.
18:45 Т/с "Одного разу під Полтавою", 10 сезон.
19:15 Прем'єра. Країна У 2.0.
19:45 Країна У 2.0.
20:15 Т/с "Одного разу під Полтавою".
21:15 Х/ф "Як вкрасти хмарочос".
23:15 Сімейка У.
0:15 Країна У.
1:15 Панянка-селянка.
2:30 Т/с "Щоденники Темного", 36 с.
3:15 Т/с "Щоденники Темного", 34 с.
4:00 Т/с "Віталька".
ZOOM
18:30 Хі та Ха.
20:00 Адаптер.
22:10 Три сестри.
23:00 Карамболь.
0:00 Щоденник вагітної.
1:10 Телемагазин.
1:40 Хі та Ха.
2:20 Карамболь.
3:00 Zoom Music.
4:30 Мультфільми.
К2
17:20 Зіркові долі.
18:20 Квартирне питання.
19:10 Ідеї ремонту.
19:40 Удачний проект.
20:30 Дачна відповідь.
22:20 Готуємо разом.
0:40 Ідеї ремонту.
1:40 Формула любові.
3:20 Арт-простір.
3:40 Школа доктора Комаровського.
4:10 М/с "Смішарики".
М2-Естрада
18:00 Головний хіт-парад України.
19:45 Хіти Non-Stop.
2:00 Хіти Non-Stop.
Прямий
17:00 "Репортер". Новини.
17:10 Ток-шоу "Ситуація" з Мариною Леончук.
18:00 "Репортер". Новини.
18:15 Ток-шоу "Ехо України" з Матвієм Ганапольським.
19:45 "Репортер". Новини жестовою мовою.
20:00 Ток-шоу "Прямий ефір" зі Світланою Орловською та Миколою Вереснем.
22:00 "Хроніки епідемії" з Олександром Близнюком.
22:10 "Прямий контакт" з Тарасом Березовцем.
23:00 Повтор вечірнього ефіру.
МАЛЯТКО ТV
17:00 М/с "Зоосвіт".
17:05 М/с "Біллі і Бадді".
17:15 М/с "Зіп Зіп".
17:30 М/с "Якарі".
17:45 Телемагазин.
18:00 М/с "Седрік".
18:15 М/с "Рівень Маркуса".
18:30 М/с "Атака вірусів".
18:45 Фестиваль дитячої пісні.
19:00 М/с "Хайді".
19:30 М/с "Динофроз".
20:00 М/с "ТроТро".
20:10 М/с "Веселі звірята".
20:20 М/с "Замаскований хлопчик Дагі".
20:30 М/с "Кубі-друзі".
20:45 Фестиваль дитячої пісні.
21:00 М/с "Зоосвіт".
21:05 М/с "Біллі і Бадді".
21:15 М/с "Зіп Зіп".
21:30 М/с "Якарі".
21:45 Укрмультфільм.
22:00 М/с "Седрік".
22:15 М/с "Рівень Маркуса".
22:30 М/с "Атака вірусів".
22:45 Фестиваль дитячої пісні.
23:00 М/с "Хайді".
23:30 М/с "Динофроз".
0:00 М/с "ТроТро".
0:10 М/с "Веселі звірята".
0:20 М/с "Замаскований хлопчик Дагі".
0:30 М/с "Кубі-друзі".
0:45 Фестиваль дитячої пісні.
1:00 М/с "Зоосвіт".
1:05 М/с "Біллі і Бадді".
1:15 М/с "Зіп Зіп".
1:30 М/с "Якарі".
1:45 Укрмультфільм.
2:00 М/с "Седрік".
2:15 М/с "Рівень Маркуса".
2:30 Укрмультфільм.
2:45 Фестиваль дитячої пісні.
3:00 Нічний ефір.
ЧП.INFO
17:00 Інтерв'ю.
17:35 Спецрепортаж.
17:41 Рубрика.
17:45 Служба розшуку дітей.
17:50 Телемагазин.
18:00 Інтерв'ю.
18:35 Спецрепортаж.
18:41 Рубрика.
18:45 Служба розшуку дітей.
18:50 Телемагазин.
19:00 Студія "ЧП.Info".
19:30 Спецрепортаж.
19:36 Рубрика.
19:39 Спецрепортаж.
19:45 Служба розшуку дітей.
19:50 Рубрика.
19:53 Рубрика.
20:00 Студія "ЧП.Info".
20:30 Спецрепортаж.
20:36 Рубрика.
20:39 Спецрепортаж.
20:45 Служба розшуку дітей.
20:50 Рубрика.
20:53 Рубрика.
21:00 Студія "ЧП.Info".
21:30 Спецрепортаж.
21:36 Рубрика.
21:39 Спецрепортаж.
21:45 Служба розшуку дітей.
21:50 Рубрика.
21:53 Рубрика.
22:00 Студія "ЧП.Info".
22:30 Спецрепортаж.
22:36 Рубрика.
22:39 Спецрепортаж.
22:45 Служба розшуку дітей.
22:50 Рубрика.
22:53 Рубрика.
23:00 Студія "ЧП.Info".
23:30 Спецрепортаж.
23:36 Рубрика.
23:39 Спецрепортаж.
23:45 Служба розшуку дітей.
23:50 Рубрика.
23:53 Рубрика.
0:00 Студія "ЧП.Info".
0:30 Спецрепортаж.
0:36 Рубрика.
0:39 Спецрепортаж.
0:45 Служба розшуку дітей.
0:50 Рубрика.
0:53 Рубрика.
1:00 Студія "ЧП.Info".
1:30 Спецрепортаж.
1:36 Рубрика.
1:39 Спецрепортаж.
1:45 Служба розшуку дітей.
1:50 Рубрика.
1:53 Рубрика.
2:00 Студія "ЧП.Info".
2:30 Спецрепортаж.
2:36 Рубрика.
2:39 Спецрепортаж.
2:45 Служба розшуку дітей.
2:50 Рубрика.
2:53 Рубрика.
3:00 Студія "ЧП.Info".
3:30 Спецрепортаж.
3:36 Рубрика.
3:39 Спецрепортаж.
3:45 Служба розшуку дітей.
3:50 Рубрика.
3:53 Рубрика.
4:00 Студія "ЧП.Info".
4:30 Спецрепортаж.
4:36 Рубрика.
4:39 Спецрепортаж.
4:45 Служба розшуку дітей.
4:50 Рубрика.
4:53 Рубрика.