Телепрограма на 3 жовтня, суботу

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
Зараз Вранці та вдень Ввечері та вночі Увесь день
ТЕТ
5:50 Корисні підказки.
6:00 ТЕТ Мультиранок.
9:45 М/ф "Жовтодзьоб".
11:15 М/ф "Спарк: Герой Всесвіту".
12:45 Х/ф "Я, Франкенштейн".
14:30 Х/ф "Як вкрасти хмарочос".
16:30 Х/ф "Джек Річер".
19:00 Т/с "Одного разу під Полтавою".
19:30 Країна У 2.0.
20:00 Т/с "Одного разу під Полтавою".
20:30 Країна У 2.0.
21:00 Т/с "Одного разу під Полтавою".
21:30 Країна У 2.0.
22:00 Т/с "Одного разу під Полтавою".
22:30 Країна У 2.0.
23:00 Т/с "Одного разу під Полтавою".
23:30 Країна У 2.0.
0:00 Країна У.
0:30 Панянка-селянка.
1:45 Теорія зради.
2:30 Т/с "Віталька".
ZOOM
6:20 Телемагазин.
7:30 Хі та Ха.
9:30 Правда життя. Професії.
13:00 Адаптер.
14:30 Неймовірні зіркові долі.
15:00 Знаменитості.
16:00 Хі та Ха.
18:00 Правда життя. Професії.
20:00 Адаптер.
22:10 Три сестри.
23:00 Бійцівський клуб.
23:50 Хі та Ха.
0:40 Штучки.
1:10 Телемагазин.
1:40 Хі та Ха.
2:20 Карамболь.
3:00 Zoom Music.
4:30 Мультфільми.
К2
5:10 Мультфільми.
6:30 Телемагазин.
7:30 Неймовірні зіркові долі.
9:30 Правила життя.
10:20 Корисні поради.
12:00 Удачний проект.
14:00 Майстри ремонту.
16:00 Один за 100 годин.
18:00 Квартирне питання.
19:50 Дачна відповідь.
23:30 Корисні поради.
0:40 Ідеї ремонту.
1:40 Формула любові.
3:20 Арт-простір.
3:40 Зіркові долі.
4:10 М/с "Смішарики".
М2-Естрада
7:00 Хіти Non-Stop.
12:00 Перший український хіт-парад.
13:00 Хіти Non-Stop.
18:00 Fresh.
18:30 Хіти Non-Stop.
1:00 Хіти Non-Stop.
Прямий
9:00 Ток-шоу "Ехо України" з Матвієм Ганапольським.
10:00 "Репортер". Новини.
10:10 "WatchDogs". Антикорупційні журналістські розслідування.
10:40 Ток-шоу "Ехо України" з Матвієм Ганапольським.
11:00 "Репортер". Новини.
11:15 "Акценти" із Наталкою Фіцич.
12:00 "Репортер". Новини.
12:15 "Акценти" із Наталкою Фіцич.
13:00 "Репортер". Новини.
13:15 Ток-шоу "Ехо України" з Матвієм Ганапольським.
14:00 "Репортер". Новини.
14:10 Ток-шоу "Великий марафон" з Оленою Курбановою та Павлом Рольником.
15:00 "Репортер". Новини.
15:10 Ток-шоу "Великий марафон" з Оленою Курбановою та Павлом Рольником.
16:00 "Репортер". Новини.
16:10 Ток-шоу "Великий марафон" з Оленою Курбановою та Павлом Рольником.
17:00 "Щасливе інтерв'ю".
18:00 "Анатомія тижня". Проект Валерія Калниша.
20:30 "Війна за незалежність".
21:00 "Прямий доказ". Журналістські розслідування.
21:30 "Владахохотала".
22:00 Ток-шоу "The Week" з Тарасом Березовцем та Пітером Залмаєвим.
23:00 "Вата-шоу".
23:30 Повтори.
4:00 Повтори.
ОЦЕ
6:00 Хата на тата.
9:00 Телемагазин.
9:30 Файна Юкрайна.
10:00 Телемагазин.
10:30 Ревізор.
14:30 Вар'яти.
19:00 Суперінтуїція.
22:00 Т/с "Світлофор".
0:00 Зірки під гіпнозом.
3:00 Ревізор.
ЕКО-ТВ
6:00 Eco news.
6:30 Пізнавайко.
7:10 Життя прекрасне.
7:40 Оздоровча гімнастика з Ольгою Малаховою.
7:50 Eco news.
8:20 Т/с "Таємниці старого мосту".
10:10 У світі кіно.
11:15 Eco news.
11:35 Феєрія мандрів.
12:30 Eco news.
12:35 Д/с "Садові скарби".
13:10 Екологія успіху.
13:30 Пізнавайко.
14:00 Настусин кінозал.
14:25 Eco news.
14:30 Milady TV Shop.
17:30 Eco news.
17:35 Т/с "Геній".
19:10 Екологія успіху.
19:30 Eco news.
20:00 Життя прекрасне.
20:30 Д/с "Таємниці королівських вбивств".
21:10 У світі кіно.
22:00 Т/с "Таємниці старого мосту".
0:00 Нічний ефір.
МАЛЯТКО ТV
6:00 М/с "ТроТро".
6:10 М/с "Веселі звірята".
6:20 М/с "Замаскований хлопчик Дагі".
6:30 М/с "Кубі-друзі".
6:45 Фестиваль дитячої пісні.
7:00 М/с "Зоосвіт".
7:05 М/с "Біллі і Бадді".
7:15 М/с "Зіп Зіп".
7:30 М/с "Якарі".
7:45 Укрмультфільм.
8:00 М/с "ТроТро".
8:10 М/с "Веселі звірята".
8:20 М/с "Замаскований хлопчик Дагі".
8:30 М/с "Кубі-друзі".
8:45 Телемагазин.
9:00 М/с "Зоосвіт".
9:05 М/с "Біллі і Бадді".
9:15 М/с "Зіп Зіп".
9:30 М/с "Якарі".
9:45 Укрмультфільм.
10:00 М/с "Седрік".
10:15 М/с "Рівень Маркуса".
10:30 М/с "Атака вірусів".
10:45 Телемагазин.
11:00 М/с "Хайді".
11:30 М/с "Динофроз".
12:00 М/с "ТроТро".
12:10 М/с "Веселі звірята".
12:20 М/с "Замаскований хлопчик Дагі".
12:30 М/с "Кубі-друзі".
12:45 Телемагазин.
13:00 М/с "Зоосвіт".
13:05 М/с "Біллі і Бадді".
13:15 М/с "Зіп Зіп".
13:30 М/с "Якарі".
13:45 Телемагазин.
15:30 М/с "Хайді".
16:00 М/с "ТроТро".
16:10 М/с "Веселі звірята".
16:20 М/с "Замаскований хлопчик Дагі".
16:30 М/с "Кубі-друзі".
16:45 Телемагазин.
17:00 М/с "Зоосвіт".
17:05 М/с "Біллі і Бадді".
17:15 М/с "Зіп Зіп".
17:30 М/с "Якарі".
17:45 Телемагазин.
18:00 М/с "Седрік".
18:15 М/с "Рівень Маркуса".
18:30 М/с "Атака вірусів".
18:45 Фестиваль дитячої пісні.
19:00 М/с "Хайді".
19:30 М/с "Динофроз".
20:00 М/с "ТроТро".
20:10 М/с "Веселі звірята".
20:20 М/с "Замаскований хлопчик Дагі".
20:30 М/с "Кубі-друзі".
20:45 Фестиваль дитячої пісні.
21:00 М/с "Зоосвіт".
21:05 М/с "Біллі і Бадді".
21:15 М/с "Зіп Зіп".
21:30 М/с "Якарі".
21:45 Укрмультфільм.
22:00 М/с "Седрік".
22:15 М/с "Рівень Маркуса".
22:30 М/с "Атака вірусів".
22:45 Фестиваль дитячої пісні.
23:00 М/с "Хайді".
23:30 М/с "Динофроз".
0:00 М/с "ТроТро".
0:10 М/с "Веселі звірята".
0:20 М/с "Замаскований хлопчик Дагі".
0:30 М/с "Кубі-друзі".
0:45 Фестиваль дитячої пісні.
1:00 М/с "Зоосвіт".
1:05 М/с "Біллі і Бадді".
1:15 М/с "Зіп Зіп".
1:30 М/с "Якарі".
1:45 Укрмультфільм.
2:00 М/с "Седрік".
2:15 М/с "Рівень Маркуса".
2:30 Укрмультфільм.
2:45 Фестиваль дитячої пісні.
3:00 Нічний ефір.
ЧП.INFO
5:00 Студія "ЧП.Info".
5:30 Спецрепортаж.
5:36 Рубрика.
5:39 Спецрепортаж.
5:45 Служба розшуку дітей.
5:50 Рубрика.
5:53 Рубрика.
6:00 Студія "ЧП.Info".
6:30 Спецрепортаж.
6:36 Рубрика.
6:39 Спецрепортаж.
6:45 Служба розшуку дітей.
6:50 Рубрика.
6:53 Рубрика.
7:00 Студія "ЧП.Info".
7:30 Спецрепортаж.
7:36 Рубрика.
7:39 Спецрепортаж.
7:45 Служба розшуку дітей.
7:50 Рубрика.
7:53 Рубрика.
8:00 Студія "ЧП.Info".
8:30 Спецрепортаж.
8:36 Рубрика.
8:39 Спецрепортаж.
8:45 Служба розшуку дітей.
8:50 Рубрика.
8:53 Рубрика.
9:00 Студія "ЧП.Info".
9:30 Спецрепортаж.
9:36 Рубрика.
9:39 Спецрепортаж.
9:45 Служба розшуку дітей.
9:50 Рубрика.
9:53 Рубрика.
10:00 Студія "ЧП.Info".
10:30 Спецрепортаж.
10:36 Рубрика.
10:39 Спецрепортаж.
10:45 Служба розшуку дітей.
10:50 Рубрика.
10:53 Рубрика.
11:00 Інтерв'ю.
11:35 Огляд надзвичайних подій.
11:40 Спецрепортаж.
11:46 Служба розшуку дітей.
11:50 Телемагазин.
12:00 Дискусійна програма "Відкритим текстом".
12:30 Спецрепортаж.
12:36 Огляд надзвичайних подій.
12:42 Спецрепортаж.
12:50 Телемагазин.
13:00 Інтерв'ю.
13:35 Огляд надзвичайних подій.
13:40 Спецрепортаж.
13:46 Служба розшуку дітей.
13:50 Телемагазин.
14:00 Дискусійна програма "Відкритим текстом".
14:30 Спецрепортаж.
14:36 Огляд надзвичайних подій.
14:42 Спецрепортаж.
14:50 Телемагазин.
15:00 Інтерв'ю.
15:35 Огляд надзвичайних подій.
15:40 Спецрепортаж.
15:46 Служба розшуку дітей.
15:50 Телемагазин.
16:00 Дискусійна програма "Відкритим текстом".
16:30 Спецрепортаж.
16:36 Огляд надзвичайних подій.
16:42 Спецрепортаж.
16:50 Телемагазин.
17:00 Інтерв'ю.
17:35 Огляд надзвичайних подій.
17:40 Спецрепортаж.
17:46 Служба розшуку дітей.
17:50 Телемагазин.
18:00 Дискусійна програма "Відкритим текстом".
18:30 Спецрепортаж.
18:36 Огляд надзвичайних подій.
18:42 Спецрепортаж.
18:50 Телемагазин.
19:00 Інтерв'ю.
19:35 Огляд надзвичайних подій.
19:40 Спецрепортаж.
19:46 Рубрика.
19:49 Огляд надзвичайних подій.
19:54 Служба розшуку дітей.
20:00 Дискусійна програма "Відкритим текстом".
20:31 Огляд надзвичайних подій.
20:36 Спецрепортаж.
20:43 Рубрика.
20:46 Спецрепортаж.
20:51 Огляд надзвичайних подій.
21:00 Інтерв'ю.
21:35 Огляд надзвичайних подій.
21:40 Спецрепортаж.
21:46 Рубрика.
21:49 Огляд надзвичайних подій.
21:54 Служба розшуку дітей.
22:00 Дискусійна програма "Відкритим текстом".
22:31 Огляд надзвичайних подій.
22:36 Спецрепортаж.
22:43 Рубрика.
22:46 Спецрепортаж.
22:51 Огляд надзвичайних подій.
23:00 Інтерв'ю.
23:35 Огляд надзвичайних подій.
23:40 Спецрепортаж.
23:46 Рубрика.
23:49 Огляд надзвичайних подій.
23:54 Служба розшуку дітей.
0:00 Дискусійна програма "Відкритим текстом".
0:31 Огляд надзвичайних подій.
0:36 Спецрепортаж.
0:43 Рубрика.
0:46 Спецрепортаж.
0:51 Огляд надзвичайних подій.
1:00 Інтерв'ю.
1:35 Огляд надзвичайних подій.
1:40 Спецрепортаж.
1:46 Рубрика.
1:49 Огляд надзвичайних подій.
1:54 Служба розшуку дітей.
2:00 Дискусійна програма "Відкритим текстом".
2:31 Огляд надзвичайних подій.
2:36 Спецрепортаж.
2:43 Рубрика.
2:46 Спецрепортаж.
2:51 Огляд надзвичайних подій.
3:00 Інтерв'ю.
3:35 Огляд надзвичайних подій.
3:40 Спецрепортаж.
3:46 Рубрика.
3:49 Огляд надзвичайних подій.
3:54 Служба розшуку дітей.
4:00 Дискусійна програма "Відкритим текстом".
4:31 Огляд надзвичайних подій.
4:36 Спецрепортаж.
4:43 Рубрика.
4:46 Спецрепортаж.
4:51 Огляд надзвичайних подій.
Z ZIK
5:00 Ток-шоу "19:00".
8:00 Ток-шоу "15:00".
9:00 Ток-шоу "19:00".
10:00 #Новини.
10:15 Політичні скандали тижня.
10:30 Перша передача.
11:00 #Новини.
11:10 Ток-шоу "19:00".
12:00 #Новини.
12:10 Ток-шоу "19:00".
13:00 #Новини.
13:10 Ток-шоу "15:00".
14:00 #Новини.
14:10 Ток-шоу "19:00".
15:00 #Новини.
15:10 Ток-шоу "19:00".
17:00 #Новини.
17:10 Ток-шоу "Ми всі українці!".
19:00 #Новини.
19:10 Ток-шоу "Ми всі українці!".
21:00 Деталі дня.
22:00 Ток-шоу "Ми всі українці!".
0:00 Ток-шоу "19:00".
3:00 Деталі дня.
4:00 Ток-шоу "15:00".