Телепрограма на 30 вересня, середу

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
Зараз Вранці та вдень Ввечері та вночі Увесь день
ТЕТ
5:50 Корисні підказки.
6:00 ТЕТ Мультиранок.
8:15 Т/с "Одного разу під Полтавою".
9:15 Країна У 2.0.
9:45 Т/с "Одного разу під Полтавою".
10:45 Країна У 2.0.
11:15 Сімейка У.
12:15 4 весілля.
14:15 Панянка-селянка.
16:15 СуперЖінка.
17:15 4 весілля.
18:15 Прем'єра. Т/с "Одного разу під Полтавою", 10 сезон.
18:45 Т/с "Одного разу під Полтавою", 10 сезон.
19:15 Прем'єра. Країна У 2.0.
19:45 Країна У 2.0.
20:15 Т/с "Одного разу під Полтавою".
21:15 Х/ф "Термінатор: Генезис".
23:45 Сімейка У.
0:45 Країна У.
2:00 Панянка-селянка.
2:50 Т/с "Щоденники Темного", 37 і 38 с.
4:20 Т/с "Віталька".
ZOOM
6:20 Телемагазин.
7:30 Хі та Ха.
10:30 Правда життя. Професії.
12:30 Дім на заздрість усім.
13:20 Неймовірні зіркові долі.
13:50 Досьє Голлівуду.
14:40 Адаптер.
16:20 Правда життя. Професії.
18:30 Хі та Ха.
20:00 Адаптер.
22:10 Три сестри.
23:00 Карамболь.
0:00 Щоденник вагітної.
1:10 Телемагазин.
1:40 Хі та Ха.
2:20 Карамболь.
3:00 Zoom Music.
4:30 Мультфільми.
К2
5:10 Мультфільми.
6:30 Телемагазин.
7:30 Ідеї ремонту.
8:00 Телемагазин.
8:20 Ідеї ремонту.
8:40 Майстри ремонту.
9:40 Дім на заздрість усім.
10:30 Удачний проект.
12:10 Корисні поради.
13:00 Люблю готувати.
14:00 Спеція.
15:00 Корисні поради.
15:50 Правила життя.
16:50 Інстагламур.
17:20 Зіркові долі.
18:20 Квартирне питання.
19:10 Ідеї ремонту.
19:40 Удачний проект.
20:30 Дачна відповідь.
22:20 Готуємо разом.
0:40 Ідеї ремонту.
1:40 Формула любові.
3:20 Арт-простір.
3:40 Школа доктора Комаровського.
4:10 М/с "Смішарики".
М2-Естрада
7:00 Хіти Non-Stop.
13:00 Хіти Non-Stop.
17:00 Перший український хіт-парад.
18:00 Головний хіт-парад України.
19:45 Хіти Non-Stop.
1:00 Хіти Non-Stop.
Прямий
7:00 "Репортер". Новини.
7:10 "Новий день" з Юлією Шпачинською, Богданом Машаем та Миколою Матросовим.
7:45 "Медексперт" з Катериною Трушик.
8:00 "Репортер". Новини.
8:10 "Новий день" з Юлією Шпачинською, Богданом Машаем та Миколою Матросовим.
9:00 "Репортер". Новини.
9:10 "Прямий трафік" з Кароліною Ашіон і Павлом Рольником.
10:00 "Репортер". Новини.
10:10 "Прямий трафік" з Кароліною Ашіон і Павлом Рольником.
11:00 "Репортер". Новини.
11:10 "Деталі на "Прямому" з Василісою Фроловою і Олександром Близнюком.
12:00 "Репортер". Новини.
12:10 "Деталі на "Прямому" з Василісою Фроловою і Олександром Близнюком.
13:00 "Репортер". Новини.
13:10 "Гаряча тема".
14:00 "Репортер". Новини.
14:15 Ток-шоу "По факту" з Андріем Сайчуком, Лейлою Мамедовою і Вікторією Попович.
16:00 "Репортер". Новини.
16:10 "Час пік" з Оленою Курбановою.
17:00 "Репортер". Новини.
17:10 Ток-шоу "Ситуація" з Мариною Леончук.
18:00 "Репортер". Новини.
18:15 Ток-шоу "Ехо України" з Матвієм Ганапольським.
19:45 "Репортер". Новини жестовою мовою.
20:00 "Двобій". Проект Світлани Орловської.
22:00 "Середмістя". Проект Валерія Калниша.
23:00 Повтор вечірнього ефіру.
ОЦЕ
6:00 Т/с "Коли ми вдома".
8:00 Телемагазин.
8:30 Хата на тата.
16:00 Хата на тата.
23:30 Врятуйте нашу сім'ю.
2:00 Все буде добре.
CNN International
5:30 Debate Night in America. Tuesday, September 29, 2020 1030PM.
6:00 CNN Tonight with Don Lemon. Tuesday, September 29, 2020 11PM.
7:00 Anderson Cooper 360. Wednesday, September 30, 2020 12AM.
8:00 Cuomo Prime Time. Wednesday, September 30, 2020 1AM.
9:00 CNN Tonight with Don Lemon. Wednesday, September 30, 2020 2AM.
10:00 First Presidential Debate - 2020.
11:30 Early Start with Christine Romans and Laura Jarrett. Wednesday, September 30, 2020 4AM.
12:00 New Day.
16:00 First Move with Julia Chatterley.
17:00 Connect the World with Becky Anderson (with World Sport).
18:00 Connect the World.
19:00 CNN Newsroom.
21:00 Amanpour.
22:00 Quest Means Business.
23:00 The Lead with Jake Tapper.
0:00 The Situation Room with Wolf Blitzer.
2:00 Erin Burnett OutFront.
3:00 Anderson Cooper 360.
4:00 Cuomo Prime Time.
ЕКО-ТВ
6:00 Eco news.
6:30 Пізнавайко.
7:10 Життя прекрасне.
7:40 Оздоровча гімнастика з Ольгою Малаховою.
7:50 Eco news.
8:20 Т/с "Таємниці старого мосту".
10:10 У світі кіно.
11:15 Eco news.
11:35 Феєрія мандрів.
12:30 Eco news.
12:35 Д/с "Садові скарби".
13:10 Екологія успіху.
13:30 Пізнавайко.
14:00 Настусин кінозал.
14:25 Eco news.
14:30 Milady TV Shop.
17:30 Eco news.
17:35 Т/с "Геній".
19:10 Екологія успіху.
19:30 Eco news.
20:00 Життя прекрасне.
20:30 Д/с "Таємниці королівських вбивств".
21:10 У світі кіно.
22:00 Т/с "Таємниці старого мосту".
0:00 Нічний ефір.
МАЛЯТКО ТV
6:00 М/с "ТроТро".
6:10 М/с "Веселі звірята".
6:20 М/с "Замаскований хлопчик Дагі".
6:30 М/с "Кубі-друзі".
6:45 Фестиваль дитячої пісні.
7:00 М/с "Зоосвіт".
7:05 М/с "Біллі і Бадді".
7:15 М/с "Зіп Зіп".
7:30 М/с "Якарі".
7:45 Укрмультфільм.
8:00 М/с "ТроТро".
8:10 М/с "Веселі звірята".
8:20 М/с "Замаскований хлопчик Дагі".
8:30 М/с "Кубі-друзі".
8:45 Телемагазин.
9:00 М/с "Зоосвіт".
9:05 М/с "Біллі і Бадді".
9:15 М/с "Зіп Зіп".
9:30 М/с "Якарі".
9:45 Телемагазин.
10:00 М/с "Седрік".
10:15 М/с "Рівень Маркуса".
10:30 М/с "Атака вірусів".
10:45 Телемагазин.
11:00 М/с "Хайді".
11:30 М/с "Динофроз".
12:00 М/с "ТроТро".
12:10 М/с "Веселі звірята".
12:20 М/с "Замаскований хлопчик Дагі".
12:30 М/с "Кубі-друзі".
12:45 Телемагазин.
13:00 М/с "Зоосвіт".
13:05 М/с "Біллі і Бадді".
13:15 М/с "Зіп Зіп".
13:30 М/с "Якарі".
13:45 Укрмультфільм.
14:00 Телемагазин.
15:30 М/с "Хайді".
16:00 М/с "ТроТро".
16:10 М/с "Веселі звірята".
16:20 М/с "Замаскований хлопчик Дагі".
16:30 М/с "Кубі-друзі".
16:45 Телемагазин.
17:00 М/с "Зоосвіт".
17:05 М/с "Біллі і Бадді".
17:15 М/с "Зіп Зіп".
17:30 М/с "Якарі".
17:45 Телемагазин.
18:00 М/с "Седрік".
18:15 М/с "Рівень Маркуса".
18:30 М/с "Атака вірусів".
18:45 Фестиваль дитячої пісні.
19:00 М/с "Хайді".
19:30 М/с "Динофроз".
20:00 М/с "ТроТро".
20:10 М/с "Веселі звірята".
20:20 М/с "Замаскований хлопчик Дагі".
20:30 М/с "Кубі-друзі".
20:45 Фестиваль дитячої пісні.
21:00 М/с "Зоосвіт".
21:05 М/с "Біллі і Бадді".
21:15 М/с "Зіп Зіп".
21:30 М/с "Якарі".
21:45 Укрмультфільм.
22:00 М/с "Седрік".
22:15 М/с "Рівень Маркуса".
22:30 М/с "Атака вірусів".
22:45 Фестиваль дитячої пісні.
23:00 М/с "Хайді".
23:30 М/с "Динофроз".
0:00 М/с "ТроТро".
0:10 М/с "Веселі звірята".
0:20 М/с "Замаскований хлопчик Дагі".
0:30 М/с "Кубі-друзі".
0:45 Фестиваль дитячої пісні.
1:00 М/с "Зоосвіт".
1:05 М/с "Біллі і Бадді".
1:15 М/с "Зіп Зіп".
1:30 М/с "Якарі".
1:45 Укрмультфільм.
2:00 М/с "Седрік".
2:15 М/с "Рівень Маркуса".
2:30 Укрмультфільм.
2:45 Фестиваль дитячої пісні.
3:00 Нічний ефір.
ЧП.INFO
5:00 Студія "ЧП.Info".
5:30 Спецрепортаж.
5:36 Рубрика.
5:39 Спецрепортаж.
5:45 Служба розшуку дітей.
5:50 Рубрика.
5:53 Рубрика.
6:00 Студія "ЧП.Info".
6:30 Спецрепортаж.
6:36 Рубрика.
6:39 Спецрепортаж.
6:45 Служба розшуку дітей.
6:50 Рубрика.
6:53 Рубрика.
7:00 Студія "ЧП.Info".
7:30 Спецрепортаж.
7:36 Рубрика.
7:39 Спецрепортаж.
7:45 Служба розшуку дітей.
7:50 Рубрика.
7:53 Рубрика.
8:00 Студія "ЧП.Info".
8:30 Спецрепортаж.
8:36 Рубрика.
8:39 Спецрепортаж.
8:45 Служба розшуку дітей.
8:50 Рубрика.
8:53 Рубрика.
9:00 Студія "ЧП.Info".
9:30 Спецрепортаж.
9:36 Рубрика.
9:39 Спецрепортаж.
9:45 Служба розшуку дітей.
9:50 Рубрика.
9:53 Рубрика.
10:00 Студія "ЧП.Info".
10:30 Спецрепортаж.
10:36 Рубрика.
10:39 Спецрепортаж.
10:45 Служба розшуку дітей.
10:50 Рубрика.
10:53 Рубрика.
11:00 Студія "ЧП.Info".
11:30 Спецрепортаж.
11:36 Служба розшуку дітей.
11:41 Рубрика.
11:44 Рубрика.
11:50 Телемагазин.
12:00 Студія "ЧП.Info".
12:30 Спецрепортаж.
12:36 Служба розшуку дітей.
12:41 Рубрика.
12:44 Рубрика.
12:50 Телемагазин.
13:00 Студія "ЧП.Info".
13:30 Спецрепортаж.
13:36 Служба розшуку дітей.
13:41 Рубрика.
13:44 Рубрика.
13:50 Телемагазин.
14:00 Студія "ЧП.Info".
14:30 Спецрепортаж.
14:36 Служба розшуку дітей.
14:41 Рубрика.
14:44 Рубрика.
14:50 Телемагазин.
15:00 Студія "ЧП.Info".
15:30 Спецрепортаж.
15:36 Служба розшуку дітей.
15:41 Рубрика.
15:44 Рубрика.
15:50 Телемагазин.
16:00 Студія "ЧП.Info".
16:30 Спецрепортаж.
16:36 Служба розшуку дітей.
16:41 Рубрика.
16:44 Рубрика.
16:50 Телемагазин.
17:00 Інтерв'ю.
17:35 Спецрепортаж.
17:41 Рубрика.
17:45 Служба розшуку дітей.
17:50 Телемагазин.
18:00 Інтерв'ю.
18:35 Спецрепортаж.
18:41 Рубрика.
18:45 Служба розшуку дітей.
18:50 Телемагазин.
19:00 Студія "ЧП.Info".
19:30 Спецрепортаж.
19:36 Рубрика.
19:39 Спецрепортаж.
19:45 Служба розшуку дітей.
19:50 Рубрика.
19:53 Рубрика.
20:00 Студія "ЧП.Info".
20:30 Спецрепортаж.
20:36 Рубрика.
20:39 Спецрепортаж.
20:45 Служба розшуку дітей.
20:50 Рубрика.
20:53 Рубрика.
21:00 Студія "ЧП.Info".
21:30 Спецрепортаж.
21:36 Рубрика.
21:39 Спецрепортаж.
21:45 Служба розшуку дітей.
21:50 Рубрика.
21:53 Рубрика.
22:00 Студія "ЧП.Info".
22:30 Спецрепортаж.
22:36 Рубрика.
22:39 Спецрепортаж.
22:45 Служба розшуку дітей.
22:50 Рубрика.
22:53 Рубрика.
23:00 Студія "ЧП.Info".
23:30 Спецрепортаж.
23:36 Рубрика.
23:39 Спецрепортаж.
23:45 Служба розшуку дітей.
23:50 Рубрика.
23:53 Рубрика.
0:00 Студія "ЧП.Info".
0:30 Спецрепортаж.
0:36 Рубрика.
0:39 Спецрепортаж.
0:45 Служба розшуку дітей.
0:50 Рубрика.
0:53 Рубрика.
1:00 Студія "ЧП.Info".
1:30 Спецрепортаж.
1:36 Рубрика.
1:39 Спецрепортаж.
1:45 Служба розшуку дітей.
1:50 Рубрика.
1:53 Рубрика.
2:00 Студія "ЧП.Info".
2:30 Спецрепортаж.
2:36 Рубрика.
2:39 Спецрепортаж.
2:45 Служба розшуку дітей.
2:50 Рубрика.
2:53 Рубрика.
3:00 Студія "ЧП.Info".
3:30 Спецрепортаж.
3:36 Рубрика.
3:39 Спецрепортаж.
3:45 Служба розшуку дітей.
3:50 Рубрика.
3:53 Рубрика.
4:00 Студія "ЧП.Info".
4:30 Спецрепортаж.
4:36 Рубрика.
4:39 Спецрепортаж.
4:45 Служба розшуку дітей.
4:50 Рубрика.
4:53 Рубрика.
Z ZIK
7:00 Чудова четвірка.
8:00 #Новини.
8:10 Чудова четвірка.
9:00 #Новини.
9:10 Чудова четвірка.
10:00 #Новини.
10:10 Чудова четвірка.
11:00 #Новини.
11:10 Чудова четвірка.
12:00 #Новини.
12:10 Чудова четвірка.
13:00 Ток-шоу "13:00".
14:00 #Новини.
14:10 Чудова четвірка.
15:00 Ток-шоу "15:00".
16:00 #Новини.
16:10 Чудова четвірка.
17:00 Ток-шоу "17:00".
18:00 Деталі дня.
19:00 Ток-шоу "19:00".
22:00 Деталі дня.
23:00 Ток-шоу "19:00" (повтор).