Телепрограма на 22 січня, середу

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
Зараз Вранці та вдень Ввечері та вночі Увесь день
Новий канал
5:30 Телемагазин.
5:45 Абзац!
6:50 Kids' Time. М/с "Шоу Луні Тюнз".
8:00 Т/с "Бібліотекарі".
10:00 Т/с "Відчайдушні домогосподарки".
15:00 Х/ф "Міфіка 5. Вбивця Богів".
17:20 Х/ф "З Парижа з любов'ю".
19:10 Х/ф "13 район: Цегляні маєтки".
21:00 Х/ф "Блейд: Трійця".
23:10 Х/ф "Монстри".
1:10 Ревізор.
3:40 Служба розшуку дітей.
3:45 Зона ночі.
ТЕТ
5:50 Корисні підказки.
6:00 ТЕТ Мультиранок.
8:00 Т/с "Одного разу під Полтавою".
8:30 Танька і Володька.
9:00 Т/с "Одного разу під Полтавою".
9:30 Танька і Володька.
10:00 4 весілля.
12:00 Панянка-селянка.
14:00 Х/ф "Принци повітря".
15:30 Країна У.
16:00 Казки У.
16:30 Т/с "Одного разу в Одесі".
17:00 Танька і Володька.
17:30 Т/с "Одного разу під Полтавою".
18:00 Панянка-селянка.
19:00 4 весілля.
20:00 Т/с "Одного разу під Полтавою".
20:30 Країна У.
21:00 Т/с "Одного разу під Полтавою".
21:30 Країна У.
22:00 Казки У.
23:00 Сімейка У.
0:00 Т/с "Хамелеон", 7 с.
1:00 17+.
2:15 Теорія зради.
3:05 Т/с "Домашній арешт", 39 с.
3:30 Т/с "Домашній арешт", 38 с.
3:55 Т/с "Віталька".
К2
6:30 Телемагазин.
7:30 Ідеї ремонту.
8:00 Телемагазин.
8:20 Неймовірні зіркові долі.
9:10 Знаменитості.
9:40 Неймовірні історії кохання.
10:30 Удачний проект.
11:20 Квартирне питання.
12:10 Корисні поради.
13:00 Курси елементарної кулінарії Гордона Рамзі.
14:00 Спеція.
15:00 Корисні поради.
15:40 Ідеї ремонту.
16:00 Майстри ремонту.
16:40 Зіркові долі.
17:30 Удачний проект.
19:30 Квартирне питання.
20:20 Ідеї ремонту.
20:40 Неймовірні історії кохання.
21:30 Зіркові долі.
22:10 Готуємо разом.
0:40 Корисні поради.
1:40 Формула любові.
3:20 Арт-простір.
3:40 Школа доктора Комаровського.
4:10 Мультфільми.
Прямий
6:00 "Новий день" з Юлією Шпачинською, Іриною Ратушною, Богданом Мамаєм та Миколою Матросовим.
7:00 "Репортер". Новини.
7:15 "Новий день" з Юлією Шпачинською, Іриною Ратушною, Богданом Мамаєм та Миколою Матросовим.
8:00 "Репортер". Новини.
8:15 "Новий день" з Юлією Шпачинською, Іриною Ратушною, Богданом Мамаєм та Миколою Матросовим.
9:00 "Репортер". Новини.
9:15 "Прямий трафік" з Кароліною Ашіон і Павлом Рольником.
10:00 "Репортер". Новини.
10:15 "Прямий трафік" з Кароліною Ашіон і Павлом Рольником.
11:00 "Репортер". Новини.
11:15 "Прямий трафік" з Кароліною Ашіон і Павлом Рольником.
12:00 "Репортер". Новини.
12:10 "Кримінал" зі Славою Вардою та Катериною Трушик.
12:20 "Гаряча тема: нові обличчя в Раді" з Оленою Курбановою та Ольгою Шилкіною.
13:00 "Репортер". Новини.
13:15 "Деталі на "Прямому" з Василісою Фроловою і Олександром Близнюком.
14:00 "Репортер". Новини.
14:10 "Кримінал" зі Славою Вардою та Катериною Трушик.
14:20 "Деталі на "Прямому" з Василісою Фроловою і Олександром Близнюком.
15:00 "Репортер". Новини.
15:15 "Деталі на "Прямому" з Василісою Фроловою і Олександром Близнюком.
16:00 "Репортер". Новини.
16:10 "Кримінал" зі Славою Вардою та Катериною Трушик.
16:20 "Гаряча тема: нові обличчя в Раді" з Оленою Курбановою та Ольгою Шилкіною.
17:00 Ток-шоу "Ситуація" з Мариною Леончук.
18:00 "Репортер". Новини.
18:15 Ток-шоу "Ехо України" з Матвієм Ганапольським.
19:45 "Репортер". Новини.
20:00 Ток-шоу "Прямий ефір" зі Світланою Орловською та Миколою Вереснем.
22:00 "Прямий контакт" з Тарасом Березовцем.
23:00 "Вересень +1".
23:35 Повтор вечірнього ефіру.