Телепрограма на 10 листопада, неділю

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
Зараз Вранці та вдень Ввечері та вночі Увесь день
1+1
18:20 Т/с "Свати 6", 4 с.
19:30 "ТСН. Тиждень".
21:00 "Танці з зірками", 6 сезон, 12 еп. Прямий ефір.
23:50 "Ліга сміху", 5 сезон, 16 еп.
1:50 "Світ навиворіт. Бразилія".
СТБ
17:00 "Слідство ведуть екстрасенси".
18:00 "Битва екстрасенсів", 20 сезон, 6 еп.
20:00 "Один за всіх".
21:00 "Я соромлюсь свого тіла", 6 сезон, 11 еп., 1 ч.
23:15 "Я соромлюсь свого тіла", 6 сезон, 11 еп., 2 ч.
0:30 "Слідство ведуть екстрасенси".
ICTV
17:05 Х/ф "Таксі 2".
18:45 Факти тижня. 100 хвилин.
20:35 Х/ф "Таксі 3".
22:10 Х/ф "Таксі 4".
23:50 Х/ф "Нічна бригада".
1:30 Стоп-10.
3:05 Я зняв!
4:35 Скарб нації.
4:45 Еврика!
4:55 Служба розшуку дітей.
Новий канал
18:45 Х/ф "Хеллбой".
21:00 Х/ф "Хеллбой 2. Золота армія".
23:15 Х/ф "Пагорби мають очі 2".
1:05 Х/ф "Пагорби мають очі".
2:55 Зона ночі.
2+2
19:05 Х/ф "Соломон Кейн".
21:00 Х/ф "Президент Лінкольн: Мисливець на вампірів".
23:00 "ПроФутбол".
0:20 "Облом.UA".
К1
19:00 "Орел і Решка. Навколо світу".
1:30 Х/ф "Дракони Камелота".
2:50 "Нічне життя".
3:25 Х/ф "Марія, Мірабела".
4:35 Мультфільми.
ТЕТ
17:05 Х/ф "Ніч у музеї 3. Секрет гробниці".
19:00 Т/с "Одного разу під Полтавою", 8 сезон.
20:05 Т/с "Одного разу під Полтавою", 5 сезон.
20:35 Т/с "Одного разу під Полтавою", 8 сезон.
21:10 Т/с "Одного разу під Полтавою", 5 сезон.
21:40 Т/с "Одного разу під Полтавою", 8 сезон.
22:15 Т/с "Одного разу в Одесі".
23:55 Х/ф "Я, Ерл і та, що помирає".
1:45 Теорія зради.
2:30 Бар "Дак".
3:15 Т/с "Віталька".
НТН
17:00 Х/ф "Лорд Дракон".
19:00 Х/ф "Інтердівчинка".
22:00 Х/ф "Бунраку".
0:20 Х/ф "Кінець гри".
2:15 "Речовий доказ".
4:45 "Top Shop".
Інтер
18:15 Х/ф "Фанфан-тюльпан".
20:00 "Подробиці".
20:30 Х/ф "Ескадрилія "Лафайєт".
23:15 Х/ф "Шукач води".
1:20 "Вещдок".
3:00 "Подробиці".
3:30 "Орел і Решка. Шопінг".
К2
18:00 Дачна відповідь.
19:50 Удачний проект.
22:10 Фазенда.
0:10 Корисні поради.
1:40 Формула любові.
3:20 Арт-простір.
3:40 Школа доктора Комаровського.
Індиго TV
17:50 Т/с "CSI: Маямі".
20:30 Реальна містика.
23:30 Т/с "П'ята варта".
3:45 "Життя в іншому вимірі".
UA: ПЕРШИЙ
17:05 Перший на селі.
17:35 #ВУКРАЇНІ.
18:05 Тема дня.
18:15 Д/ф "Місто вкрадених квартир".
19:05 Тема дня.
19:35 Д/с "Світ дикої природи".
20:05 Д/с "Левиний рик".
21:00 Новини.
21:25 #@)?$0 з Майклом Щуром.
22:00 Бюджетники.
22:30 Т/с "Окуповані", 1 сезон, 7 с.
23:25 Новини.
0:00 Телепродаж "ТЮСО" (на комерційних умовах).
2:00 Новини.
2:25 ЕнеЇда.
3:20 Своя земля.
3:40 Погода.
3:50 Новини.
4:15 Сильна доля.
Піксель
17:10 М/с "Каю".
18:00 М/с "Октонавти".
18:30 М/с "Сонік Бум".
19:00 М/с "Роботопотяги".
20:00 М/с "Смішарики".
22:00 М/с "Пригоди Мауглі".
22:30 М/с "Нові пригоди Пітера Пена".
22:50 М/с "Октонавти".
23:10 Улюблені мультфільми.
1:50 "Зірки-малюки".
2:10 "ТіВі Абетка".
2:30 М/с "Уроки тітоньки Сови".
3:00 Улюблені мультфільми.
Прямий
17:00 "Репортер". Новини.
17:15 "Про особисте" з Наталкою Фіцич.
18:00 "Репортер". Новини.
18:15 "Великий марафон" з Лейлою Мамедовою.
20:50 "Щасливе інтерв'ю".
21:00 "Великі новини" з Тарасом Березовцем.
22:00 "Вересень +1".
22:30 "Владахохотала".
23:05 "Неформат" з Матвієм Ганапольським.
23:50 Повтори.