Телепрограма на 4 жовтня, неділю

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
Зараз Вранці та вдень Ввечері та вночі Увесь день
1+1
18:15 "Українські сенсації".
19:30 "ТСН. Тиждень".
21:00 "Танці з зірками", 4 сезон, 6 еп. Прямий ефір.
0:40 Х/ф "Незабутнє літо".
2:25 "Світ навиворіт".
СТБ
17:00 "Хата на тата".
19:00 "Слідство ведуть екстрасенси".
20:00 "Один за всіх".
21:15 "Я соромлюсь свого тіла", 7 сезон, 2 еп.
23:10 "Детектор брехні", 10 сезон, 3 еп.
0:20 "Детектор брехні".
2:05 Нічний ефір.
ICTV
18:45 Факти тижня.
21:20 Х/ф "Команда "А".
23:50 Х/ф "Хижак 2".
2:00 Х/ф "Мародери".
4:05 Я зняв!
Новий канал
18:50 Х/ф "Принц Персії: Піски часу".
21:00 Х/ф "Джон Картер: Між двох світів".
23:40 Х/ф "Голем".
1:40 Вар'яти.
3:00 Новий погляд.
2+2
19:00 Х/ф "Перстень нібелунгів".
22:45 Х/ф "Саботаж".
0:40 "Загублений світ".
2:30 "Облом.UA".
4:30 "102. Поліція".
К1
19:00 "Орел і Решка. Дива світу".
0:25 Х/ф "Чужі на районі".
2:00 "Бійцівський клуб".
3:00 "Нічне життя".
ТЕТ
19:00 Т/с "Одного разу під Полтавою", 10 сезон.
19:30 Країна У 2.0.
20:00 Т/с "Одного разу під Полтавою", 10 сезон.
20:30 Країна У 2.0.
21:00 Т/с "Одного разу під Полтавою", 10 сезон.
21:30 Країна У 2.0.
22:00 Т/с "Одного разу під Полтавою", 10 сезон.
22:30 Країна У 2.0.
23:00 Т/с "Одного разу під Полтавою", 10 сезон.
23:30 Країна У 2.0.
0:00 Країна У.
0:30 Панянка-селянка, 3 сезон.
1:45 Т/с "Щоденники Темного", 39 і 40 с.
3:15 Т/с "Віталька".
НТН
17:20 Х/ф "Незаперечний 2".
19:15 Х/ф "Золота міна".
22:00 Х/ф "Смертоносний воїн".
23:55 Х/ф "Незаперечний 3".
1:40 "Речовий доказ".
Інтер
17:15 Х/ф "Граф Монте-Крісто".
20:00 "Подробиці".
20:30 Х/ф "Мисливці за головами".
22:55 Х/ф "Доживемо до понеділка".
1:00 "Речдок".
К2
18:00 Дачна відповідь.
20:30 Квартирне питання.
22:20 Удачний проект.
0:20 Ідеї ремонту.
1:40 Формула любові.
3:20 Арт-простір.
3:40 Школа доктора Комаровського.
4:10 М/с "Смішарики".
Індиго TV
19:10 Т/с "Агенти справедливості".
22:10 Т/с "П'ята варта".
2:35 "Життя в іншому вимірі".
4:40 "Єврочекін".
UA: ПЕРШИЙ
18:00 Д/с "Історії вулканів".
18:30 "Всі на море". "Нова Зеландія".
19:30 Д/с "Планета інновацій". "Роботи".
19:55 Д/ф "Азорські острови: Відкривачі, кити, вулкани".
21:00 Новини.
21:25 #@)?$0 з Майклом Щуром.
22:00 Прем'єра. Х/ф "Безмежне Саргасове море" [16+].
23:45 Новини.
0:10 Погода.
0:15 Д/с "Таємний код віри", 4 с.
1:05 Країна пісень.
2:00 #ВУКРАЇНІ.
2:25 Погода.
2:35 Новини.
3:00 Бюджетники.
3:50 Новини.
4:15 #ВУКРАЇНІ.
4:40 Святі та грішні.
Піксель
17:10 М/с "Каю".
17:40 М/с "Фіксики".
18:20 М/с "Роботи-потяги".
18:50 М/с "Суперчетвірка".
19:10 М/с "Буба".
19:30 М/с "Боб-будівельник".
20:00 М/с "Фіксики".
21:10 М/с "Смішарики".
21:35 М/ф "Слагтерра: Східні печери".
23:10 Улюблені мультфільми.
2:20 "Зірки-малюки".
2:40 "ТіВі Абетка".
3:00 Улюблені мультфільми.
Прямий
17:00 "Репортер". Новини.
17:15 "Про особисте" з Наталкою Фіцич.
18:00 "Анатомія тижня". Проект Валерія Калниша.
20:50 "СаундЧек" з Дмитром Чекалкіним.
21:00 "Великі новини" з Тарасом Березовцем.
22:00 "П'ята колонка".
22:30 "Щасливий день з політиком".
23:00 "Вата-шоу".
23:30 Повтори.